Upravit stránku

3DOG - Stanové přívěsy a střešní stany 2019

Kvalita a stálost. Tato dvě slova asi nejlépe charakterizují produkty značky 3DOG camping. Stanové přívěsy a střešní stany na autě od firmy 3DOG camping se stanou spolehlivými společníky na vašich cestách po světě. Jsou velmi komfortní a prostorné, samozřejmostí u každého modelu je pak vysoce kvalitní zpracování. Každý komponent je propracován do nejmenšího detailu. Díky lásce k perfekcionismu, puntíčkářské ruční práci a použití vysoce jakostních materiálů je zaručena ta nejvyšší kvalita každého produktu. Však je také hlavním mottem firmy 3DOG camping slogan: ¨vášeň je náš pohon¨.

3DOG camping +

 • jednoduchá a rychlá manipulace (rozložení / složení)
 • Velice kvalitní materiál a zpracování
 • Mnoho prostoru a velká nosnost
 • Možnost rozšíření o další stany / předstany / sluneční clony
 • Nízká hmotnost (nebržděný 750 kg, bržděný 1.000 kg)
 • Možnost použití samotného přívěsu (bez stanu)
 • Moderní design
 • Minimální náklady na udržování
 • Komfortní spaní
 • Šitá podlaha v hlavním stanu
 • Celý stan chráněn i před tím nejmenším hmyzem
 • Scoutdog
  Na pobřeží, vysoko v horách či na venkově. ScoutDog najde svoje využití na všech místech. Vysoký komfort jednoduše a během chvíle. 9m2 základní plochy pro vaše pohodlí a komfort. Díky integrované stanové podlaze zůstanou všechny vaše věci včetně vás suché a to za jakéhokoliv počasí. Díky předstanu má každý možnost zvýšit obytnou plochu o 10 metrů čtverečních. Další vychátávkou ScoutDoga jsou vrstevnaté zipy, přes které nemá vlhkost jedinou šanci proniknout do vašeho příbytku. Scoutdog je propracovaný do nejmenšího detailu, příkladem jsou třeba řezané hrany z hliníku, které jsou zaobleny tak, aby nedošlo k poškození stanové látky.
  3DOG - Scoutdog

  Fotogalerie

 • Traildog
  TrailDog je větším modelem než ScoutDog a nabízí tedy větší komfort. TrailDog je opravdu hodně prostorný, hlavní stan má rozlohu 11m2 a v případě potřeby může být rozdělen, čímž vznikne dodatečná místnost vhodná třeba pro děti. I přes svoji velikost je velmi lehké ho postavit i složit, stejně jako u ostatních modelů. Stejně jako u ScoutDoga je i zde možnost postavit předstan, který zvýší obytnou plochu až na neskutečných 36 m2. Díky speciální konstrukci oken můžete stan kompletně celý zavřít. Folie do oken je vyráběna z měkkého PVC, je vysoce stabilní a má dlouhou životnost. Síť proti hmyzu ve dveřích a oknech zachytí i ten nejmenší hmyz a vás tak nebude ve vašem příbytku nikdo obtěžovat.
  3DOG - Traildog

  Fotogalerie

 • Topdog
  Chystáte se vyrazit surfovat, plachtit, šplhat po horách, potápět se nebo něco jiného? TopDog je ideální pro všechny, kteří chtějí rozbít všednost a spontánně vyrazit za zábavou. Topdog je opravdovým unikátem. Je umístěn na střeše vašeho vozu. Díky plně integrované podlaze a kolem dokola uzavřených stěn nemá vlhkost ani jiné vnější vlivy šanci proniknout do vašeho stanu. Jestliže je venku naopak horko, tak není nic jednoduššího než stěny a podlahu díky snadnému grifu odebrat. Vznikne tak vzdušné patro na spaní s velkým prostorem. Okna jsou zde tvořena třemi vrstvami - síť proti moskytům, okenní folie a stanová látka. S modelem TopDog budete mít oblohu na dosah.
  3DOG - Topdog

  Fotogalerie

 • Offroad verze
  Vybrali jste si Scoutdog, nebo Traildog a máte v plánu cestovat v extrémních podmínkách? Pak je Offroad verze určena právě pro Vás.
  3DOG camping OffRoader - nic pro slabé nervy. Říká se, že velké boty ještě nedělají turistu a stejně tak jen velké pneumatiky nedělají terénní vozidlo. Všechny komponenty tohoto přívěsu jsou dokonale sladěny a navrženy tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky. Vekou výhodou je bezesporu nízká hmotnost OffRoaderu. Speciálně vytvořené a extra silné osy a brzdové bubny zvládnou i to největší zatížení v jakémkoliv terénu. Jako ochrana před bahnem a prachem slouží pružné gumové osy. Odolný podvozek a zesílená konstrukce dělají z OffRoaderu vašeho ideálního společníka na cestách.
  3DOG Offroad

  Fotogalerie

 • Příslušenství

  3DOG - Přídavný držák

 • 360° pohled

Baravné varianty 3DOG stanů

Barevné varianty
Barevné varianty
Pro více info volejte prosím: +420 602 409 667 - Jan Černohorský nebo využijte kontaktní formulář. Děkujeme.