Upravit stránku

DETHLEFFS slaví 90 let

V roce 2021 si připomínáme devadesáté výročí od vzniku karavaningu. Tento průkopnický úspěch pana Arista Dethleffs bude oslavován četnými kampaněmi po celý rok. Vrcholem bude výroční losování o ceny. Na konci roku to pro jednoho šťastlivce nebude znamenat nic menšího než ...

… 100% vrácení kupní ceny!

Do výročního slosování o ceny budou přihlášeni pouze kupující nového vozidla Dethleffs – což znamená, že vaše šance na výhru jsou obrovské! Vítězi bude vráceno 100% kupní ceny jeho vozidla, bez ohledu na to, který model si koupil – od kompaktního po obrovský, od funkčního až po luxusní. Takže s trochou štěstí, kromě nákupu vašeho vysněného vozidla v letošním roce, dostanete také vrácení plné kupní ceny!


Podmínky účasti

 Jak se této příležitosti chopit

 1. Nákup: každý, kdo si od 1. ledna 2021 do 31. prosince 2021 koupí od prodejce Dethleffs nové vozidlo Dethleffs (záleží na datu oficiální kupní smlouvy), se může zúčastnit soutěže. Platí i pro objednané vozy/přívěsy s termínem dodání v r. 2022.

 2. Registrace: probíhá digitálně prostřednictvím zabezpečeného online formuláře s účastnickým kódem, který obdržíte od svého prodejce s kupní smlouvou.

Aby to pro vás bylo co nejjednodušší, projdeme s vámi registrační proces. Jméno účastníka musí být totožné se jménem na kupní smlouvě.

Máte nějaké dotazy? Neváhejte se nás zeptat, rádi odpovíme! Úplné podmínky účasti naleznete zde.