Upravit stránku

Karavany - nové, předváděcí, bazarové - vše na jednom místě

Uvažujete o vlastním obytném vozu / přívěsu? Zvažujete jestli nový nebo bazarový? A chcete ho hned? Žádný problém!  Využijte našeho vyhledavače a vyberte si dle značky, délky, počtu osob, hmotnosti, ceny, ....... Anebo jen odrolujte dolů a prohlédněte si všechny ;-)

NOVÉ: jsou aktuální skladové či předobjednané vozy s osvědčenými půdorysy a specifikacemi odpovídajícími nárokům našich zákazníků a požadavkům dnešní doby (automatické i manuální převodovky, výkonné motory, velké lednice, prostorné garáže, možnosti přepravy 5-6 osob, .....)
OJETÉ: jsou pouze vozy či přívěsy, které dokonale známe. Pochází buď z naší půjčovny (po jedné nebo dvou sezónách) nebo od našich zákazníků, kteří obnovují vozový park a starší karavan nabízí k prodeji. V obou případech známe historii, vozy a přívěsy jsou u nás servisované, takže o nich víme opravdu vše .....

Pokud byste nenašli svůj ideál a chtěli si objednat auto / přívěs dle vlastních představ, neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.
Pokud ten svůj u nás najdete, budeme se těšit na brzké setkání :-)

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti