Upravit stránku

FINASO, s.r.o. - představení společnosti, aneb kdo jsme a co Vám můžeme nabídnout

JSME KARAVAŇÁCI a od toho se odvíjí všechny naše činnosti

 • První karavanistické zkušenosti a zážitky sahají do doby dáááááávno minulé - od podomácku vyrobeného přívěsu, přestavěné obytné Avie a dovolených u Balatonu, přes dovezení a opravu staršího bouraného obytného auta, až k prvnímu novému Dethleffsu - to se psal rok 2001. V té době se jednalo stále ještě jen o zálibu.
 • Zlom nastal v roce 2006, kdy se rozhodlo o začátku podnikání v tomto oboru (tehdy pod hlavičkou společnosti C & S, s.r.o.) a pořídily se 3 obytné vozy na půjčovnu. V roce 2007 se vozový park rozšířil o další nové vozy a přívěs. Aktuálně provozujeme kolem 10 obytných aut, mezi kterými jsou zastoupeny značky výrobců, jejichž autorizovanými prodejci jsme - Dethleffs, Sunlight, VANTourer, LAIKA, Pössl. Každý z nich nabízí něco specifického, je něčím zajímavý a výjimečný, a tak mají zákazníci půjčovny z čeho vybírat. Vozový park pravidelně obměňujeme (stáří vozů na půjčovně je max. 1-2 sezóny), takže i v tomto směru přinášíme stále něco nového. Od sezóny 2016 zařazujeme do půjčovny pouze vozy s automatickou převodovkou. 

foto z r. 2007 - 2009

 • O obytné vozy na půjčovně byl zájem, a to nejen na půjčení, ale i na následnou koupi, a tak se stalo, že k půjčovně se v roce 2007 přidal i prodej. První prodávanou značkou byl Dethleffs, postupem času se přidali ostatní. V současné době Vám můžeme nabídnout: obytné vozy a přívěsy Dethleffs, obytné vestavby VANTourer nebo Pössl, a obytné vozy Sunlight a Laika.
 • V souvislosti s půjčováním, prodejem a provozem karavanů vyvstala nutnost zajistit jak pro nás, tak pro naše zákazníky náhradní díly a doplňky. Naším silným partnerem se v roce 2008 stala německá firma Movera, která sdružuje výrobce náhradních dílů a doplňků pro karavaning a volný čas.
 • Rostoucí zájem našich zákazníků o doplňkový sortiment byl impulsem pro spuštění e-shopu, který jsme zprovoznili v dubnu 2010.
 • V roce 2011 došlo k vyčlenění "karavanistické sekce" ze společnosti C & S, s.r.o., a bylo založeno FINASO, s.r.o. Nastalo stěhování a budování nového zázemí. Bydleli i pracovali jsme v mobilheimu a snažili se vytvořit příjemné prostředí jak pro zákazníky tak pro naši práci.

foto z r. 2011 - 2013

 • Bohužel naše snažení nedopadlo úplně podle našich představ, a tak jsme se v roce 2013 stěhovali. Od té doby jsme ve Velemíně, v krásném novém areálu, v samém srdci Českého středohoří s nádherným výhledem na jeho nejvyšší horu Milešovku. Nemusíme obětovat své síly ani čas "budování", takže se můžeme věnovat zlepšování našich služeb. Pravidelně se zúčastňujeme prodejních a servisních školení (jak u výrobců karavanů, tak u výrobců doplňků), abychom pro Vás měli nejaktuálnější informace. K nim přidáváme zkušenosti z půjčovny a důkladnou znalost obytných aut a přívěsů - jsme tedy připraveni poskytnout Vám ty nejlepší služby, aby se z Vás stal spokojený zákazník, což je naším hlavním cílem.

foto z r. 2016

 • Provádíme SERVIS a OPRAVY obytných vozů, přívěsů a vestaveb všech značek. Jsme autorizovanými servisními partnery pro Dethleffs, Sunlight, VANTourer, LAIKA, Pössl a Globecar, u nichž zajišťujeme i záruční servis a roční zkoušky těsnosti.
 • Jsme aktivními uživateli obytných aut, známe jejich silnější i slabší stránky, takže "víme o čem mluvíme". Občas je jedna praktická osobní zkušenost lepší, než tři teoretická školení :-)))))

Poskytujeme KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI KARAVANINGU

 • prodáváme obytná auta, přívěsy a dodávky
 • provozujeme půjčovnu
 • servisujeme a opravujeme
 • prodáváme a montujeme doplňky pro kemping a karavaning
 • dodáváme vybavení pro stellplatzy

Pokud máte pocit, že právě Vám máme co nabídnout, neváhejte a navštivte nás nebo využijte níže uvedených kontaktů. Těšíme se na Vás.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti