Upravit stránku

FINASO se chystá na Caravaning Brno

Srdečně Vás tímto zveme na veletrh Caravaning Brno, který se koná 3. - 6.11.2016. Těšíme se na Vás v pavilonu P, stánek č. 11.

Na letošním veletrhu představíme hned několik novinek. Od značky DETHLEFFS to bude kompaktní polointegrovaný vůz Globebus v novém designu, absolutní HIT a novinka na českém trhu plně integrovaný TREND I a oblíbený prémiový model DETHLEFFS Globetrotter XLI

 

Z obytných vestaveb bude v Brně k vidění (i koupi) speciální edice CROSS od výrobce VANTourer.
Na našem stánku najdete i zástupce TOP italské značky LAIKA, která je proslulá spoustou „vychytaných“ detailů a krásným interiérem.
V oblasti techniky předvedeme, jak fungují samonivelační hydraulické nohy výrobce E&P Hydraulics, vhodné jak pro obytné vozy, tak pro obytné přívěsy. 
Pokud dáváte přednost spíše stanování, ale Vaše záda volají po něčem jiném, než jsou karimatky, přijďte se podívat. Stali jsme se zástupci značky 3DOG-camping pro ČR, která se specializuje na výrobu přívěsových stanů. Rychlé a jednoduché rozložení i složení stanu + spaní na luxusní matraci povyšuje stanování na tak trochu jiný „level“, což dokazuje i 10-letá záruka!

Všechny námi zastupované značky můžete „testnout“ v praxi v naší půjčovně. Nekupujte „zajíce v pytli“ – přijďte a vyzkoušejte! Samozřejmostí je pro nás servis obytných vozů a přívěsů. Náš vyškolený a certifikovaný tým se o Vás rád postará nejen na výstavě, ale i mimo ni. Těšíme se na Vás v pavilonu P, stánek č. 11.  

S ohledem na účast na veletrhu v Brně bude naše provozovna ve Velemíně od 31.10. do 6.11.2016 UZAVŘENA. Děkujeme za pochopení.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti