Upravit stránku

FINASO se chystá na Caravaning Brno 2017

26. 10. 2017
Srdečně Vás tímto zveme na veletrh Caravaning Brno, který se koná 9. - 12.11.2017. Těšíme se na Vás v pavilonu P, stánek č. 6.

Před blížící se zimou Vám na brněnském veletrhu představíme ideální společníky pro ZIMNÍ KARAVANING, kteří mají ALDE topení, dvojité podlahy a perfektní izolaci. Z prémiová řady od DETHLEFFS to bude největší alkovna na Ivecu, Globetrotter XXL A, o něco menší ESPRIT Comfort A a oblíbený plně integrovaný Globetrotter XLI. S námi se zimy bát nemusíte, s námi si zimu užijete :-)

Na svou dlouho očekávanou premiéru v ČR se do Brna těší úžasný CAMPSTER! Malý VAN skýtající velké možnosti. Přijďte se podívat, startujeme prodej v ČR - máte se na co těšit!
Na našem stánku najdete i zástupce značky SUNLIGHT, která je známá svou německou kvalitou s příznivou cenou. K vidění bude nejoblíběnější půdorys v polointegrovaném provedení T 67 a alkovna A70 pro 6 osob do 3,5t.
Z obytných dodávek na našem stánku uvidíte nejkratší verzi VANTourer, a to VT 540 s výškově nastavitelnou zadní postelí a o něco větší provedení VT600L s oddělenými lůžky do 6m.
V oblasti techniky Vám předvedeme samonivelační hydraulické nohy výrobce E&P Hydraulics, vhodné jak pro obytné vozy, tak pro obytné přívěsy. 

Všechny námi zastupované značky můžete „testnout“ v praxi v naší půjčovně. Nekupujte „zajíce v pytli“ – přijďte a vyzkoušejte! Samozřejmostí je pro nás servis obytných vozů a přívěsů. Náš vyškolený a certifikovaný tým se o Vás rád postará nejen na výstavě, ale i mimo ni. Těšíme se na Vás v pavilonu P, stánek č. 6.  

S ohledem na účast na veletrhu v Brně budou obě naše provozovny (Velemín i Brno)  od 06. do 12.11.2017 UZAVŘENY. Děkujeme za pochopení.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti