Upravit stránku

FINASO se chystá na FOR CARAVAN 2017

Srdečně Vás zveme na výstavu For Caravan na výstavišti v Letňanech.

FINASO se chystá na FOR CARAVAN

Srdečně Vás tímto zveme na veletrh FOR CARAVAN, který se koná 10. - 12.3.2017 v Praze na výstavišti Letňany. Všechny námi vystavené obytné vozy a přívěsy budou ihned k prodeji (žádné dlouhé čekání na objednaný karavan). Přijďte se podívat. Hala 7, stánek 7B3.


 

Na letošním veletrhu představíme hned několik novinek. Od značky DETHLEFFS to bude absolutní HIT a novinka na českém trhu plně integrovaný TREND I a oblíbený prémiový model DETHLEFFS Globetrotter XLI

Od výrobce DETHLEFFS dále najdete na našem stánku také obytné přívěsy Camper a Nomad.
Z obytných vestaveb bude v Praze k vidění speciální edice CROSS od výrobce VANTourer.
Na našem stánku najdete i zástupce TOP italské značky LAIKA, která je proslulá spoustou „vychytaných“ detailů a krásným interiérem.
V oblasti techniky předvedeme, jak fungují samonivelační hydraulické nohy výrobce E&P Hydraulics, vhodné jak pro obytné vozy, tak pro obytné přívěsy. 
Pokud dáváte přednost spíše stanování, ale Vaše záda volají po něčem jiném, než jsou karimatky, přijďte se podívat. Stali jsme se zástupci značky 3DOG-camping pro ČR, která se specializuje na výrobu přívěsových stanů. Rychlé a jednoduché rozložení i složení stanu + spaní na luxusní matraci povyšuje stanování na tak trochu jiný „level“, což dokazuje i 10-letá záruka!
Všechny námi zastupované značky můžete „testnout“ v praxi v naší půjčovně. Nekupujte „zajíce v pytli“ – přijďte a vyzkoušejte! Samozřejmostí je pro nás servis obytných vozů a přívěsů. Náš vyškolený a certifikovaný tým se o Vás rád postará nejen na výstavě, ale i mimo ni.

S ohledem na přípravu a účast na veletrhu FOR CARAVAN bude naše provozovna ve Velemíně od 8.3.2017 do 12.3.2017 UZAVŘENA. Děkujeme za pochopení.

Novinka - Petrolejové topení

Praktické petrolejové topení vhodné do stanů a předstanů obytných aut a přívěsů, které využijete především v chladnějších měsících. Není potřeba dřevo, elektřina ani plyn, jako palivo se používá petrolej nebo lampový olej. Topení funguje správně i za deště a větru. Díky praktickému víku lze topení použít pro ohřev a přípravu kávy nebo čaje.

Šířka - 33 cm
Výška - 35 cm
Hloubka - 33 cm
Objem - 4,4l
Spotřeba - 0,25 l / h
Výkon - 2500 W

Objednat si ho můžete na našem e-shopu.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti