Upravit stránku

FINASO se chystá na FOR CARAVAN 2018

Srdečně Vás zveme na výstavu For Caravan na výstavišti v Letňanech.

FINASO se chystá na FOR CARAVAN

Srdečně Vás tímto zveme na veletrh FOR CARAVAN, který se koná 9. - 11.3.2017 v Praze na výstavišti PVA Letňany. Všechny námi vystavené obytné vozy budou ihned k prodeji (žádné dlouhé čekání na objednaný karavan). Přijďte se podívat. Hala 1, stánek 1A01. Čekají na Vás i velice zajímavé JARNÍ SLEVY !!!


Na letošním veletrhu  představíme hned několik luxusních vozů předních evropských výrobců.

Od TOP italské značky LAIKA to bude polointegrovaný Kreos 5009 a plně integrovaný Kreos 7009 v novější prodloužené a vylepšené verzi.

Značku Dethleffs budou reprezentovat plně integrovaný Dethleffs Globetrotter XLI a alkovna Globetrotter XXL A s velkou doložností a možností připojení přívěsu o hmostnosti až 3,5t. Doprovodí je alkovna Trend (až pro 6 osob) a další polointegrované i plně integrované vozy řady Trend, která vyniká kvalitním německým zpracováním a příznivou cenou.
Po podzimní premiéře v Brně představíme i v Praze novinku pro český trh od výrobce Pössl, a to rodinný campervan CAMPSTER. Ideální spojení, kdy se běžné rodinné auto pro každodenní použití, dokáže během chvilky proměnit v auto kempové.
Chybět nebude ani SUNLIGHT se svojí novinkou pro sezónu 2018 - plně integrovaným vozem I 68 a partnery mu budou jak polointegrované vozy tak alkovny. Všechny tyto vozy se vyznačují velkou doložností s celkovou hmotností do 3,5t a velice příznivou cenou.

Všechny námi zastupované značky můžete „testnout“ v praxi v naší půjčovně. Nekupujte „zajíce v pytli“ – přijďte a vyzkoušejte! Samozřejmostí je pro nás servis obytných vozů a přívěsů. Náš vyškolený a certifikovaný tým se o Vás rád postará nejen na výstavě, ale i mimo ni.

Vozy, které na našem stánku uvidíte, nejsou jen "vystavovací", ale prodejní. Takže pokud se Vám bude nějaký líbit, může být hned Váš! A k tomu s velice zajímavou JARNÍ SLEVOU.

Na setkání v Letňanech se těší tým FINASO, s.r.o.


S ohledem na přípravu a účast na veletrhu FOR CARAVAN budou naše provozovny ve Velemíně a v Brně od 5.3.2017 do 12.3.2017 UZAVŘENY. Děkujeme za pochopení.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti