Upravit stránku

FINASO se chystá na Caravaning Brno 2018

Srdečně Vás tímto zveme na veletrh Caravaning Brno, který se koná 8. - 11.11.2018. Těšíme se na Vás v pavilonu P, stánek č. 6.

Na brněnském veletrhu představíme jak zástupce velkých vozů, ideálních na blížící se zimu (ALDE topení, dvojitá podlaha a perfektní izolace), tak úplné novinky na letošní sezónu - modelová řada PULSE. Nezapomněli jsme ani na oblíbený kompaktní GLOBEBUS či TREND. A nebudou chybět ani přívěsy ;-)

Od značky Pössl předvedeme malý rodinný VAN CAMPSTER! o něco větší Roadcamp R a super vybavený Summit 600 Plus za super cenu.
Na našem stánku najdete i zástupce značky SUNLIGHT, která je známá svou německou kvalitou s příznivou cenou. K vidění budou všechny kategorie - nejoblíběnější půdorys v polointegrovaném provedení T 67, alkovna A70 pro 6 osob do 3,5t a plně integrovaný I 68.
Z obytných dodávek na našem stánku uvidíte i nejkratší verzi VANTourer, a to VT 540 s výškově nastavitelnou zadní postelí a novým přepracovaným úložným prostorem.

Všechny námi zastupované značky můžete „testnout“ v praxi v naší půjčovně. Nekupujte „zajíce v pytli“ – přijďte a vyzkoušejte! Samozřejmostí je pro nás servis obytných vozů a přívěsů. Náš vyškolený a certifikovaný tým se o Vás rád postará nejen na výstavě, ale i mimo ni. Těšíme se na Vás v pavilonu P, stánek č. 6.  

S ohledem na účast na veletrhu v Brně budou obě naše provozovny (Velemín i Brno)  od 05. do 11.11.2018 UZAVŘENY. Děkujeme za pochopení.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti