Upravit stránku

FINASO se chystá na FOR CARAVAN 2019

Srdečně Vás tímto zveme na veletrh FOR CARAVAN na výstavišti v Letňanech, který se koná 8. - 10.3.2019. Těšíme se na Vás. Hala 1, stánek 1A01.

Už se blíží jaro, které všichni sezónní karavanisté netrpělivě vyhlížejí a těší se na první výjezdy. Je mezi námi však velká spousta těch, kteří "karavanují" celoročně. Ať již si užíváte karavaning sezónně, celoročně nebo příležitostně formou půjčování, třeba Vás potěší, navnadí či inspiruje výstava FOR CARAVAN v pražských Letňanech. Přijďte se podívat, rádi Vás uvidíme :-)

PVA Letňany 8. - 10.3.2019, 10-18 hod (v neděli jen do 17 hod) HALA 1, stánek 1A01

Na veletrhu FOR CARAVAN představíme jak zástupce velkých vozů, ideálních na zimu (ALDE topení, dvojitá podlaha a perfektní izolace), tak úplnou novinku na letošní sezónu - modelovou řadu PULSE. Nezapomněli jsme ani na oblíbený kompaktní GLOBEBUS a nebudou chybět ani přívěsy ;-)


Od značky Pössl předvedeme malý rodinný VAN CAMPSTER! a o něco větší Roadcamp R.

Na našem stánku najdete i zástupce značky SUNLIGHT, která je známá svou německou kvalitou s příznivou cenou. K vidění budou všechny kategorie - nejoblíběnější půdorys v polointegrovaném provedení T 67, alkovna A 70 pro 6 osob do 3,5t a plně integrovaný I 68.

Z obytných dodávek na našem stánku uvidíte i nejkratší verzi VANTourer, a to VT 540 s výškově nastavitelnou zadní postelí a novým přepracovaným úložným prostorem.

Všechny námi zastupované značky můžete „testnout“ v praxi v naší půjčovně. Nekupujte „zajíce v pytli“ – přijďte a vyzkoušejte! Samozřejmostí je pro nás servis obytných vozů a přívěsů. Náš vyškolený a certifikovaný tým se o Vás rád postará nejen na výstavě, ale i mimo ni. Těšíme se na Vás. Hala 1, stánek 1A01.

S ohledem na účast na veletrhu FOR CARAVAN budou obě naše provozovny (Velemín i Brno) od 4.3. do 11.3.2019 UZAVŘENY. Děkujeme za pochopení.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti