Upravit stránku

KARAVAN KOMPOZIT - lehké plynové láhve nově ve FINASU

S novým rokem nový sortiment - plynové láhve Kralupol nyní zakoupíte i v naší provozovně.

Jsme potěšeni, že už i čeští výrobci zaregistrovali, že karavaning je v naší zemi oblíbenou formou cestování a má stále více příznivců. Co trápí téměř všechny karavanisty, je doložnost a hmotnosti všech "důležitých a potřebných" věcí. Společnost Kralupol uvedla na trh novou KOMPOZITNÍ plynovou láhev, která je lehká (hmotnost prázdné je jen 5,5kg !), hezká, bezpečná a má kompaktnější rozměry.

Láhev si můžete na základě vratné zálohy zapůjčit, dále klasickým výměnným způsobem používat a poté vrátit. Plynové láhve KRALUPOL KARAVAN KOMPOZIT jsou plněny čistým propanem (10kg) a jejich cena je 479,- Kč. Vratná záloha na láhev je 2.400,- Kč. Zapůjčit či vyměňovat (pokud již máte) je můžete u nás.

Kromě kompozitních láhví u nás můžete nově nakupovat (vyměňovat) i klasické ocelové láhve naplněné propanem (11kg) nebo propan-butanem (2kg, 5kg, 10kg, 33kg).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti