Upravit stránku

Obytné dodávky VANTourer 2020

Jsme autorizovanými prodejci VANTourer a samozřejmostí je pro nás jak záruční tak pozáruční servis - prodejem pro nás vztah se zákazníkem nekončí, ale začíná ..... Jsme tu pro Vás, kdykoliv budete potřebovat.

Nezáleží na tom, jestli se jedná o dovolenou nebo všední den, o okružní jízdu městem nebo o cestu na pláž. S novým VANTourerem máte průvodce, který Vás všude pohodlně zaveze.
Tam, kde ostatní výrobci hovoří o něčem neobvyklém, je často míněno spíš to obvyklé. Proto byl vytvořen VANTourer - vůz, který daleko překračuje rámec obvyklého, a který si právě díky tomu našel mnoho příznivců.

Nový VANTourer je se svými třemi řadami výbavy ACTIV, COMFORT, PRIME a dalším doplňkovým příslušenstvím nyní ještě více uzpůsobený Vašim potřebám. Je jedno, jestli se jedná o poměr mezi cenou a kvalitou, bezpečnost, pohodlí, dostupnost servisu či kvalitu zpracování. Vydejte se na cestu s novým VANTourerem, a také na nejlepší dovolenou, kterou jste kdy zažili.

NOVINKY

 

Až 40% více místa v zadním úložném prostoru

Plynová láhev a nádrž na vodu zabíraly mnoho prostoru. Řešením bylo nádrž na čistou vodu umístit pod vozidlo. A díky systému ústředního vytápění Truma nyní stačí pouze 3 kg plynová láhev, místo 11 kg.

Velké boční zadní úložné skříně zasahovali do ložné plochy, což znamenalo, že pro nakládání bylo málo místa. Díky novému rozšířenému konceptu jsou skříně výrazně užší a v závislosti na uspořádání je zadní ložná plocha až o 40% větší. Dokonce sem lze nyní pohodlně uložit jízdní kola.

Nádrž na čistou vodu pod vozidlem

Ano, správně: Nádrž na pitnou vodu je nyní umístěna pod vozidlem. Nejen, že se tím ušetřilo místo, ale také se ještě více zlepšila ovladatelnost obytné dodávky VANTourer.

Nádrž na čistou vodu o objemu 98 litrů je chráněna před povětrnostními podmínkami speciálním povrchem a může být během chladného počasí také vyhřívána.

Navíc je nádrž na vodu vzadu zkosená, aby se při jízdě v nerovném terénu nedotkla země.

Systém vytápění, který ušetří úložný prostor

Vedle většího úložného prostoru nabízí systém ústředního vytápění TRUMA další výhodu - nezávislost.

Nemusíte se obávat, že vám dojde plyn. Díky dieselovému vytápění TRUMA můžete doplňovat naftu na libovolné čerpací stanici.

Otvory pro teplý vzduch v obytných, spacích a zadních prostorách dodávají teplo přesně tam, kde je potřeba.

Koncepce SMART zadního úložného prostoru

Vyhněte se špatnému počasí a zlodějům a snadno uložte až dvě kola ve vozidle (v závislosti na půdorysu). I v každodenním životě nabízí nový velký zadní úložný prostor dostatek místa pro objemné předměty - skutečně všestranné.

Otravné upevnění kol, prach, zloději - v mnoha případech není nosič na kola zrovna vhodný. S VANTourerem všechny tyto problémy zmizí.

Možnosti sklopení postele

Zlepšila se také konstrukce půdorysu s jednotlivými lůžky. Nejen, že se pohodlně vyspíte v modelech 600 L a 630 L, ale také je můžete snadno překonfigurovat. Snadno lze jednou rukou složit jednu z částí postele směrem vzhůru, tím vytvoříte místo pro kolo na zadní straně.

Díky nastavitelné posteli v modelech 600 L a 630 L si můžete také pohodlně vychutnat pohled - bez ohledu na to, kde jste. Stačí zvednout pření část postele a zažít pohodlí vlastní pohovky spolu s pohledem, který jste si vybrali.

 • Větší komfort
  Automatická klimatizace v kabině řidiče / sedadla řidiče a spolujezdce s područkami a nastavitelnou výškou / čalounění z kvalitní potahové látky a umělé kůže / volant a řadící páka kůži / palubní deska s chromovými „budíky“ / více oken a střešních světlíků pro dostatečné množství denního světla uvnitř vozu / 12V zásuvky a přídavné zásuvky tam, kde je jich zapotřebí / úsporné LED-osvětlení / více úložného místa pro dovolenkové nezbytnosti / zkosené horní skříňky pro pocit většího prostoru / více odkládacích ploch a velký rozkládací stůl v obytné části…
 • Větší bezpečnost
  ABS / ESC / Hill Holder (pomocník při rozjezdu do kopce) / ASR / LAC / MSR / HBA / Trakce + včetně Hill Descent Control (pomocník při sjezdu) / LED-denní svícení / moskytiéra v bočních posuvných dveřích nástavby / airbag řidiče a spolujezdce… Všechna okna u VANTourerů jsou opatřena zajištěním s tlačítkem, která chrání před nezvanými hosty.
 • Větší kvalita
  Robustní zámky a panty u nábytku / izolace bez tepelných mostů. Hodnotně působící látkové obložení stěn brání jejich nepříjemnému pocení. Také dvoustěnná konstrukce horních skříněk zamezuje kondenzaci vody a udržuje prádlo suché. V zadních dveřích jsou prakticky umístěné odkládací přihrádky, zvukový systém a zásuvky.
 • Více servisních míst
  Rozsáhlá síť obchodních a servisních míst
 • Více záruky
  2 roky záruka od výrobce s dodatečnou Fiat Camper asistencí pro oba první roky + 5 let záruka na těsnost (při dodržení pravidelných ročních prohlídek).

4 půdorysy

 • VANTourer 540 D (příčná postel, délka vozu 5,4m)
 • VANTourer 600 D (příčná postel, délka vozu do 6m)
 • VANTourer 600 L (podélná lůžka, délka vozu do 6m) 
 • VANTourer 630 L (podélná lůžka, délka vozu do 6,4m)
 • VANTourer 540D
  VANTourer 540D
 • VANTourer 600D
  VANTourer 600D
 • VANTourer 600L
  VANTourer 600L
 • VANTourer 630L
  VANTourer 630L
 • VANTourer 540 D

  Obytná dodávka VANTourer 540 D

   VANtourer 540 D je se svou délkou 5,41 m neuvěřitelně kompaktní.

   • extrémně kompaktní (5,41 m)
   • velké dvojlůžko
   • mnoho úložného prostoru
   • snadná úprava ložnice na další úložný prostor
   • kruhová průchozí koupelna (příplatková výbava)
   Model VANTourer 540 D má přední otočné sedáky, jídelní kout s možností rozšíření zadní lavice pro pohodlnější sezení a ložnici s příčným dvojlůžkem konstruovanou nejen pro spaní, ale i pro čtení, snění a přemýšlení.

   Komfort ložnice neznamená ve VANToureru pouze prostorná lůžka, ale také, že je možné tato lůžka složit bez velké námahy a bez popruhů. Řešení ve formě sklopného laťkového roštu, který se zajistí  ke stěně a uvolní tím prostor, který můžete za jízdy využít jiným způsobem (pro převoz nákladu). Matrace zůstanou čisté a bezpečně uložené.

    

  • VANTourer 600 D

   Obytná dodávka VANTourer 600 D

   VANtourer 600 D je se svou délkou 5,99 m neuvěřitelně kompaktní. Mezi jeho největší přednosti patří obrovská ložnice s velkou plochou na spaní, mnoho úložného prostoru a komfortní koupelna. V oblasti zadních dveří je prakticky umístěn zvukový systém a zásuvky. Komfort v oblasti spaní neznamená u VANToureru 600 D pouze obrovskou plochu pro váš nerušený odpočinek. Řešení v podobě skládacích a do zdi uzamykatelných lamelových roštů vám poskytne prostor, který můžete během jízdy využít jakkoliv budete chtít. Matrace můžete vždy po vyspání bezpečně uložit, zůstanou tak čisté po dlouhou dobu. Ani v koupelně se rozhodně nebudete cítit stísněně, vrchní a spodní skříňky poskytují spoustu místa na kosmetiku a mnoho dalšího.

    • extrémně kompaktní (5,99 m)
    • velké dvojlůžko
    • mnoho úložného prostoru
    • snadná úprava ložnice na další úložný prostor
    • kruhová průchozí koupelna (příplatková výbava)
    Model VANTourer 600 má přední otočné sedáky, jídelní kout s možností rozšíření zadní lavice pro pohodlnější sezení a ložnici s příčným dvojlůžkem konstruovanou nejen pro spaní, ale i pro čtení, snění a přemýšlení.

    Komfort ložnice neznamená ve VANToureru pouze prostorná lůžka, ale také, že je možné tato lůžka složit bez velké námahy a bez popruhů. Řešení ve formě sklopného laťkového roštu, který se zajistí  ke stěně a uvolní tím prostor, který můžete za jízdy využít jiným způsobem (pro převoz nákladu). Matrace zůstanou čisté a bezpečně uložené.

     

   • VANTourer 600 L

    Obytná dodávka VANTourer 600 L

     Velkorysý a kompaktní! Tato dvě slova nejlépe vystihují VANTourer 600 L. Je ideální pro všechny, kteří hledají kompaktní vůz do 6 metrů. Ve voze na vás čekají dvě prostorná jednolůžka s rozměry 200*180 cm, moderní světlá podlaha a kvalitní kožené čalounění. To vše tvoří supermoderní vůz, který si ihned zamilujete. Ženy si určitě zamilují koupelnu, která je nejen designově dokonalá, ale nabízí také spoustu skříněk a regálů, které využijete na kosmetiku a jiné. V modelu VANtourer 600 L je VŠE promyšleno do nejmenšího detailu.

    • extrémně kompaktní (5,99 m)
    • prostorný
    • oddělené postele (2,0 m & 1,8 m)
    • velké sezení
    • dieselové topení
    Tak kompaktní a přitom prostorný. Vítejte na palubě nového VANToureru 600 L. Je určený pro všechny, kteří hledají kompaktní vůz do 6 m a nechtějí se vzdát oddělených postelí, prostorné obývací části a kruhové průchozí koupelny v interiéru.
    Nábytek ve dvoubarevném dekoru v trendy optice borovice, světlé podlahy a kvalitní polstrování v kombinaci látky s umělou kůží vytvářejí moderní obytný prostor.
    Vše je promyšlené až do nejmenšího detailu. Jako např. stůl, který je koncipován tak, aby nepřekážel v cestě – ale společně s prodloužením poskytoval výrazně více místa.

     

   • VANTourer 630 L

    Obytná dodávka VANTourer 630 L

    VANTourer 630 L vás okamžitě očaruje svým dokonalým interiérem, který je tak moderní, jak jen to jde - zatuchlé záclony na oknech přenecháme jiným. Všechna okna jsou vybavena doplňkovým zajišťovacím systémem a nové obložení stěn dává tomuto modelu nádech domácí atmosféry. Vůz je vybaven prostornými jednolůžky (200*190 cm). Pod postelemi najdete velký úložný prostor, který na svých cestách jistě oceníte. Vysoce moderní plynový hořák uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Díky šatní tyči, která je zabudována ve skříni, se vám do šatníku vejde mnohem víc věcí. VANTourer 630 L je bezkonkurenční ve všech ohledech.

     

    • velmi prostorný
    • velká kruhová průchozí koupelna
    • velká šatní skříň
    • oddělené postele (2,0 m x 1,9 m)
    • Truma Combi C 6
    Zázrak z hlediska prostoru mezi VANTourery.  Délka 630 cm poskytuje nerušený pohled na světlé a přátelské prázdninové bydlení na kolech. Obytný prostor působí pozitivně a moderně. Je vybaven předními otočnými sedáky, prostorným jídelním koutem s možností rozšíření zadní lavice pro pohodlnější sezení a zadními oddělenými lůžky.


     

   • SPORT

    Obytná dodávka VANTourer SPORT

    Díky nové koncepci úložiště a velkému dostupnému prostoru je speciální model VANTourer Sport dokonalým společníkem pro všechny sportovní i outdoorové nadšence.  Snowboard, lyže, surfy - vše lze bezpečně a snadno uložit do vozidla.

    VANTourer 600 D (Sport):

    • Klasický rodinný půdorys, pohodlný a moderní
    • Délka do 5,99 m
    • Vysoká lednička (90 l)
    • Topení Truma Diesel

    VANTourer 600 L (Sport):

    • Se dvěma pohodlnými samostatnými postelemi pro sportovní pár
    • Samostatné postele při délce vozu 5,99 m
    • Energeticky úsporná kompresorová lednička (75 l)
    • Topení Truma Diesel


    Ke stažení

   • BLACK AND WHITE

    Obytná dodávka VANTourer BLACK AND WHITE

    VANTourer BLACK AND WHITE je stylový a elegantní společník na cestách.

    VANTourer 600 D (Black and white):

    • Klasický půdorys v novém moderním provedení
    • Délka do 5,99 m
    • Vysoká lednička (90 l)
    • design dvoubarevného nábytku

   • Ke stažení
    Ceny nových vozů (přívěsů) + paketů a doplňků vychází z tištěných katalogů výrobce, jsou však upraveny pro český trh o odpovídající výši DPH. Všechny ceny jsou uvedeny v EUR, včetně 21% DPH.

   Prostorná kruhová koupelna

   S obytnými dodávkami VANTourer si můžete vybrat mezi samostatnou nebo prostornou kruhovou koupelnou. Ke každému uspořádání je možné přidat tuto šikovnou koupelnu.

   Rozšířená kruhová koupelna ve voze VANTourer 600 D

   Zvedací střecha

   Cestujte ve čtyřech! Inovativní zvedací střecha ve vozech VANTourer poskytuje další dvě místa na spaní s útulným prostorem a s neuvěřitelným výhledem.

   Pro více info volejte prosím: +420 602 409 667 - Jan Černohorský nebo využijte kontaktní formulář. Děkujeme.